Ako ušetriť so slnečnou energiou

Slnkozdroj energie, ktorý neposiela faktúry.
Slnečné žiarenie je nevyčerpateľný a bezpečný zdroj energie, prístupný počas celého roka. Využívaním tejto energie sa šetria prírodné zdroje našej planéty, no nezanedbateľným prínosom je najmä ekonomický efekt – so solárnym systémom Bramac môžete ušetriť až 70% nákladov na ohrev vody.

Kolektory Bramac sú navrhnuté tak, aby perfektne sadli do akejkoľvek strešnej krytiny aj od iných výrobcov. Môžu byť inštalované dokonca aj do existujúcej strechy. Navyše, pri ich inštalácii nepotrebujete mať vybratú technológiu do kotolne. Tú si môžete spokojne vybrať neskôr.

 

 

 

Tieto kvalitné kolektory fungujú so zásobníkmi úžitkovej vody alebo kúrením ľubovoľnej značky. Sú inštalované a zapustené priamo do strechy ako krytina a nie je žia­dna možnosť, aby vám strecha zatekala. Všetko vám dokonale tesní. Na streche nemáte ani žiadne prechody potrubia, ani žiadne upevňovacie konzoly. Jednoduchá montáž na streche zaberie maximálne 1 hodinu. Všetko prebieha počas montáže strešnej krytiny, takže celú strechu aj s kolektormi máte hotovú naraz!

Solárny systém Bramac z jednej ruky

Solárne strechy Bramac predstavujú kompletný solárny systém pre využitie bezplatnej slnečnej energie na prípravu TÚV a podporu kúrenia. Bramac vám naň bezplatne vypracuje cenovú kalkuláciu, energetickú bilanciu a odporučí špecializovanú firmu, ktorá vám ho kvalitne nainštaluje a uvedie do prevádzky. Bramac poskytuje na solárne kolektory nadštandardnú 15-ročnú záruku.

Viac informácií o výhodách solárnych zariadení Bramac Solar získate na internetovej stránke www.bramacsolar.sk.

 

 

 

 

 

 

 

 


Stiahnite si brožúru Bramac Solar